Yardım Masası > Bilgi Bankası

Yardım ara:


Neden ömür boyu üyelik almalıyım?

Çözüm

Ömür boyu üyelik aldığınızda aylık üyelik malliyetiniz çok düşer. Üyelik fiyatlarına gelecek hiç bir artıştan etkilenmezsiniz. Bir kere öder, yıllarca ekonomik bir şekilde kullanırsınız. 

Diyelim ki lansman döneminde Silver kategorisinden ömür boyu üyelik aldınız ve 5 yıl DERSville üyeliğiniz devam etti. Aylık maliyetiniz 300 TL. / 60 ay = 5 TL. gibi sembolik bir rakam olacaktır. 10 yıl üye kalırsanız bu rakam 2.5 TL./aya düşecektir. 

Ayrıca Silver üyemiz iseniz 50 TL. karşılığı 500 sanal para, Gold üyemiz iseniz 125 TL. karşılığı 1250 sanal para kazanır, ücretli hizmetlerimizi paranızı harcamadan bu sanal paralarınızla alabilirsiniz.

NOT: Bu sanal paralar her TL. harcamanız için kazandığınız 1 sanal paraya ek olarak hesabınıza tanımlanır; örneğin 300 TL'lik Silver ömür boyu paketi aldığınızda, alışveriş yapmanız nedeni ile normalde kazanacağınız 300 sanal paraya ek olarak bizim size hediyemiz olan 500 sanal parayı da kazanırsınız. Dolayısı ile 300 TL. alışveriş nedeni ile 300 yerine 800 sanal para kazanmış olursunuz.

 

Ömür boyu üye olmak istiyorum!

 

Üyemiz değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

 
Bu içerik sorununuzu çözmenizde yardımcı oldu mu? evet / hayır
İlgili Makaleler Ömür boyu üyelik ne demektir?
Hangi üyelik kategorilerinde ömür boyu üyelik paketi vardır?
Ömür boyu üyelik şartları nelerdir?
Ömür boyu üyelik ücretleri ne kadardır?
Ömür boyu üyeliğimi nasıl alabilirim?
İçerik Detayları
İçerik Numarası: 35
Kategori: Ömür Boyu Üyelik
Eklenme Tarihi: 2016-02-08 18:26:04
Gösterim Sayısı: 125
Verilen Puan (Oylar): İçerik Puanı 2.9/5.0 (17)

 
« Geri Dön