DERSville Nedir?

Özel ders almak isteyen öğrenciler ile özel ders vermek isteyen eğitmenleri buluşturan Türkiye'nin en kapsamlı ve en güncel özel ders portalıdır. 

Öğrencilere verdiği özel ders bursu, gelişmiş arama ve listeleme modülü, forumu, yardım masası, canlı desteği, ücretsiz webinar ve online eğitimleri; eğitmenlere sunduğu ücretsiz deneme üyeliği, eğitmen exclusive web sayfası, profesyonel eğitmen rozeti, avantajlı ömür boyu üyelik paketi, sanal para uygulaması gibi birçok ilkleri Türkiye'deki özel ders sektörüyle tanıştıran öncü ve yenilikçi bir özel ders sitesidir.

Sitemiz, üye öğrencilerimize tamamen ücretsizdir. Eğitmenlerimiz ise Basic üyelik kategorisini seçerek sitemizi ücretsiz olarak kulanabilir veya ücretli üyelik kategorilerimizden (Silver ya da Gold) birini tercih edip, DERSville'in eşsiz ilave özelliklerinden faydalanabilirler.


Siz de vakit kaybetmeden, kısa bir süre içerisinde, özel ders denince ilk akla gelen site olan DERSville'deki yerinizi alın ...

 

DERSville'in Etkileyici Özellikleri

Ücretsiz ve Kolay Üyelik

İster öğrenci, ister eğitmen olun, DERSville'e hiçbir ücret ödemeden üye olur; kullanıcı dostu ekranlarımızda sadece gerekli bilgileri girerek üyelik işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlarsınız.

Şimdi siz de aşağıdaki butona tıklayarak kolayca üye olun ve size sunduğumuz sayısız avantajlarından hemen faydalanmaya başlayın ...

ÜCRETSİZ ÜYE OL !

Gelişmiş Arama Sihirbazı 

Size en uygun eğitmeni bulabilmeniz için gelişmiş listeleme filtrelerimizi kullanır; dilerseniz sadece profesyonel eğitmenleri arar, eğitmenlerinizi dört farklı (akıllı, puan, ders ücreti, kayıt tarihi) kritere göre sıralayabilirsiniz.

Aşağıdaki butona tıklayın ve kriterlerinize en uygun eğitmeni bulmanın sitemizde ne kadar kolay olduğunu deneyimleyin ...

DERS ARA ! 

Forum  * Türkiye'de İLK !

Öğrencisiniz ve sorunuz mu var?  Öğrenci velisisiniz; kıymetlinizin eğitimi ile ilgili merak ettikleriniz var ve profesyonellerden destek almak mı istiyorsunuz?

Eğitmensiniz; öğrencilere yardım etmek ve onların sizi daha iyi tanımasını mı istiyorsunuz? Ya da mesleğinizin zorluklarını meslektaşlarınızla paylaşmak, bilgi alışverişinde bulunmak mı istiyorsunuz?

Forumumuzda her türlü sorunuzun cevabını bilen en az bir kişi bulabileceksiniz!

Üye olun, DERSville forumunda siz de yerinizi alın...   Test aşamasındadır ... 2017 Ocak

HAYDİ FORUMA !

Canlı Destek  * Türkiye'de İLK !

Sitemiz her ne kadar kullanıcı dostu bir arayüz ile sizlere hizmet veriyor olsa da, özel ders sektöründe birçok yeniliği barındırması sebebi ile bazı terimlerin anlaşılması ve modüllerin kullanılmasında başlangıçta üyelerimiz acemilik yaşayabilmektedirler.

Biz de bu nedenle, bir tek üyemiz bile sıkıntı yaşamasın diye, yardım masası ve forumumuza ilave olarak anlık sohbet hizmeti veren Canlı Destek modülümüzü ekledik.

Ekranınızın sağ alt köşesinde göreceğiniz Canlı Destek ikonunu tıklayarak ekibimizle temasa geçebilir ve her türlü sorunuza anında cevap alabilirsiniz.    Eylül 2016 ...

Yardım Masası  * Türkiye'de İLK !

DERSville ekibimiz sizlerin sitemizi sorunsuz ve kolayca kullanabilmesi için en teknolojik altyapıya sahip Yardım Masası aplikasyonunu seçmiş ve sitemize özel olarak uyarlamıştır. Bu uygulamamız içerisinde yer alan Bilgi Bankası bölümünde ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri bulabilirsiniz. 

Bilgi bankasında cevabını bulamadığınız sorularınızı, merak ettiklerinizi, şikayetlerinizi ya da taleplerinizi bize yine Yardım Masası üzerinden talep girişi yaparak iletebilir; en geç 48 saat içerisinde yazılı cevabınızı alabilirsiniz.

Destek ebimiz hazırolda sizleri bekliyor; tanışın ...

İMDAAAAT !

Hedeflerim Yüksek !

Geleceğimi bugün aldığım eğitimle kurguluyorum.

Eksiklerimi biliyor,

DERSville'deki eğitmenlerden ders alarak bu açıklarımı süratle kapatıyorum.
 

Çünkü gelecek benim.

Geleceğim için!

Özel Ders Bursu  * Türkiye'de İLK !

Her ay 3 öğrencimizi eğitmenlerimizle beraber seçiyor ve istedikleri herhangi bir ders için bir ay boyunca 8 saatlik özel ders ücretini DERSville olarak biz karşılıyoruz.

Gönüllü eğitmenlerimiz de bursa özel ücretleri ile ihtiyacı olan öğrencilere destek oluyorlar. (Şehit ve gazi yakınlarına öncelik verilmektedir)

Çorbada bizim de tuzumuz olsun ...

Aşağıdaki butona tıklayın, burs için gerekli şartları öğrenin !   Ocak 2017'de ...

BURS BAŞVURU ŞARTLARI

Ücretsiz Online Eğitimler  * Türkiye'de İLK !

DERSville ekibimiz sizlerden gelen öneriler doğrultusunda en çok rağbet gören ders konularında online (internet üzerinden) eğitimler hazırlar ya da profesyonellerine hazırlatır.

Siz de üyemiz olduğunuzda bu eğitimleri internet üzerinden istediğiniz zamanda ve evinizin konforunda sitemiz üzerinden takip eder, anlamadığınız kısımlarla ilgili desteği forumumuzdan alabilirsiniz.  Kasım 2016'da ...

ÜCRETSİZ ÜYE OL !

Ücretsiz Webinarlar  * Türkiye'de İLK !

Uzmanların ve profesyonellerin canlı olarak web üzerinden bizlere seminer verdiği webinarlar yakında Türkiye'de, hem de DERSville'de, hem de ücretsiz.

Canlı yayınlanan webinarlarımızda uzmanlarımıza sorularınızı sorabilecek, görüşlerinizi tüm katılımcıları ile paylaşabileceksiniz. Canlı yayını kaçıran üyelerimiz ise sitemizden webinar kayıtlarımızı seyredebilecekler.

Webinarlarımıza katılabilmeniz için tek gereken şey sitemize üye olmak.  Kasım 2016'da ...

ARAMIZA KATIL  !

Siz de Dersville'in mutlu eğitmenleri arasındaki yerinizi hemen alın ...

Eğitmeninden öğrencisine bu kadar kaliteli bir toplulukta yer almaktan büyük keyif alıyorum.

Dersville üyesi olan yüzlerce öğrencinin bana ulaşıp, uzmanı olduğum konularda benden ders almak istemesi çok gurur verici...

Eğitmenlerimize Özel Modüllerimiz

Ücretsiz Deneme Üyeliği * Türkiye'de İLK !

Sizlere sunduğumuz ücretsiz deneme üyeliği opsiyonu ile ücretli üyelik kategorilerinden istediğiniz herhangi bir tanesini tüm özellikleri ile ücretsiz deneme imkanına sahip olursunuz.  

Deneme üyeliğiniz bittiğinde eğer ücretli üyelik kategorilerinden herhangi biriyle  devam etmezseniz üyeliğiniz otomatik olarak ücretsiz Basic kategorisinden devam eder ve para tahsilatı yapılmaz.

Gelin, hiçbir riske girmeden aramıza katılın, size sitemizi tanıtalım !

DENEMESİ BEDAVA !

Exclusive Eğitmen Sayfası * Türkiye'de İLK !

DERSville profilinizi doldurduğunuz anda size özel butik web sayfasınız hazır ! Beklemek, kodlama bilmek ya da veri girişi yapma derdiniz yok.

Normalde yüzlerce lira verip yazılımcılara yaptırabileceğiniz bu web sayfasına DERSville üyesi olarak sembolik bir ücretle ya da Gold üyelik paketiniz var ise ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki butona tıklayın ve özel tasarımcılara sizin için yaptırdığımız bu enfes sayfanın bir örneğini görün !

ÖRNEK SAYFAYI İNCELE !

Profesyonel Eğitmen Rozeti * Türkiye'de İLK !

Öğretmenliği meslek olarak yapmakta olan eğitmenlerimiz bu rozeti aldıklarında profesyonelliklerini kanıtlayarak aramalarda tercih edilir ve daha kolay farkedilirler.

Ayrıntılı olarak değerlendirdiğimiz profesyonel eğitmen sertifikasyonunda (ücretlidir) onay verdiğimiz eğitmenlerin profesyonelliklerine herkes güvenir! Ayrıca, rozetinizi isterseniz sosyal medya hesaplarınızda ve varsa kendi web sayfanıza da koyabilir, DERSville'nin onaylamış olduğu bir eğitmen olduğunuzu herkese duyurabilirsiniz.

DERSville onaylı Profesyonel Eğitmen Rozetinizi hemen alın, daha çok tercih edilin.

ROZETİMİ NASIL ALABİLİRİM ?

Avantajlı Ömür Boyu Üyelik * Türkiye'de İLK !

Sınırlı sayıdaki üyemize (sadece 100 eğitmen) ve kısıtlı bir süre için çok ekonomik ömür boyu üyelik opsiyonu sunuyoruz.

Tekrarlanan ödemeler yerine sadece tek seferde, hem de taksitli ödeme yaparak, sitemizi kullanım maliyetinizi minimuma indirin. Bir kere ödeyin, ömür boyu kullanın!

Kontenjan dolmadan harekete geçin ve çok ekonomik şartlarda ömür boyu bizimle olma şansına erişin ...

* Ömür boyu üyelik alan üyelerimize ekstra sanal para hediyemizdir.

BU FIRSATI KAÇIRMA !

Eğitmen Puanı  * Türkiye'de İLK !

Platformumuzda ne kadar çok aktif olursanız, ne kadar çok pozitif yorum alırsanız ve sayfanız ne kadar çok görüntülenirse o kadar çok eğitmen puanı kazanırsınız. 

Siz puan kazandıkça, eğitmen puanına göre yapılan sıralamalarda daha üstlerde çıkar ve daha görünür olursunuz. Ayrıca, puanı yüksek olan eğitmenler daha çok tercih edilirler ve daha çok sayıda öğrencileri olur.

Siz de hemen aktif bir üyemiz olun, puan kazanın ve üst sıralarda çıkın !

NASIL PUAN KAZANIRIM ?

Ayın / Haftanın / Günün Eğitmeni 
* Türkiye'de İLK !

Ücretli üyelerimize özel bu hizmetimiz ile arzu ederseniz istediğiniz ders alan ve konusunda o ayın, haftanın ya da günün eğitmeni olabilirsiniz.

Bu hizmetimizi satın alan üyelerimizin profilleri arama sonuçlarının en üstünde bulunan özel formata sahip alanda çıkar. Bu modülümüz öğrenci bulmanız için geliştirmiş olduğumuz en etkili hizmettir, kesinlikle kullanmalısınız !!!

Ayın, haftanın ya da günün eğitmeni olduğunuzda ders vermek istediğiniz alan ve konuda arama yapan öğrencilerin nerede ise tamamı sizin profilinizi görür ve birçoğu sizi tercih eder.

 EN ÖNE ÇIK !

Dikkat Çeken Eğitmenler

Normalde sadece Gold üyelik kategorisinde bulunan eğitmenlerimizin yer aldığı bu özel bölümde siz de bir haftalığına çıkabilirsiniz (ücretlidir). Hem de ücretsiz üyemiz olsanız dahi!

Ders verme programı mevsimsel değişkenlik gösteren eğitimciler Dikkat Çeken Eğitmen hizmetimiz sayesinde sadece ihtiyaçları olduğunda bu bölümde yer alarak görünürlüklerini artırırabilirler. 

SEN DE ÇEKİCİ OL !

"Jump" Özelliği * Türkiye'de İLK !

Profilinizin üst sıralarda yer alması için sunduğumuz etkileyici özelliklerden diğer bir tanesi olan Jump ile profiliniz arama sonuçlarında kaybolmasın.

Jump ile profilinizi arama sonuçlarında kategorinizin en üstüne zıplatın, benzer dersi veren diğer eğitmenlerin üstünde yeralın.

İster bir haftalık, ister aylık olarak satın alabileceğiniz bu hizmet ile ders arayan öğrencilerin sizi daha kolay farketmesini sağlayın ve öğrenci bulma ihtimalinizi artırın.

TIRMALAMA, ROKETLE !

Sanal Para * Türkiye'de İLK !

Forumuz ve sitemizdeki faaliyetlerinizden, harcamalarınızdan, refere ettiğiniz eğitmenlerin sitemizdeki harcamalarından ve bunun gibi birçok aktivitenizden sanal para kazanırsınız.

Kazandığınız bu sanal paraları ise, sitemizin size sunmuş olduğu benzersiz ücretli hizmetlerin alımlarında kullanır, para harcamadan daha çok öğrenciye ulaşmış olursunuz.

Siz de ailemizin aktif bir üyesi olun ve sanal paralarınızı kullanarak hizmetlerimizi bedavaya getirin.

EKMEK ELDEN, SU GÖLDEN !

DERS ALMAK İSTİYORUM

Ücretsiz üye olun

Gelişmiş arama ile istediğiniz dersi bulun

Forumumuzda öğrenci ve eğitmenlerimizle tanışın

Üye öğrencilere özel indirimli ders fiyatlarından yararlanın

Burs başvurusunda bulunun

Kayıt olun

veya

DERS VERMEK İSTİYORUM

Ücretsiz deneme üyeliği alın

Yüzlerce kaliteli üye öğrenciye ulaşın

Herkesin imrendiği exclusive web sayfanız olsun

DERSville'in etkileyici yenilikçi hizmetlerinden faydalanın

Sanal para kazanın

Kayıt olun