Hakkımızda


DERSville.com, özel ders almak isteyen öğrenciler ile özel ders vermek isteyen eğitmenleri en pratik ve en doğru şekilde buluşturabilmek amacıyla, Endüstri Yüksek Mühendisi iki kardeş tarafından kurulmuş özel ders sitesidir.

DERSville.com, 6 aylık bir ön çalışma sonucu, eğitmen ve öğrencilerimizin ihtiyaçları analiz edildikten ve benzer sitelerin çalışma şekilleri incelendikten sonra, Türkiye'nin en iyi ve gelişmiş arama motorunu barındıran özel ders portalı olarak geliştirilmiştir.

DERSville.com; bursu, ücretsiz online eğitim ve webinar'ları, acil telefon hattı, destek masası ve canlı desteği, ömür boyu üyelik opsiyonu, ücretsiz deneme üyelik seçeneği, sanal para uygulaması, profesyonel eğitmen rozeti, exclusive eğitmen web sayfası olanağı, eğitmenlerin öğrencileri ile etkileşime girdiği forumu, gelişmiş filtreleme ve listeme seçenekleri, çok sayıda ders ücreti indirim seçenekleri, ders fiyatı hesaplama sihirbazı, yüz yüze ve internet olmak üzere iki farklı ders ücreti hesaplama modülü ve daha birçok özelliği ile Türkiye'de ilkleri gerçekleştiren en kapsamlı özel ders platformudur.

DERSville.com, on yılı aşkın süredir teknoloji ve internet alanında faaliyet göstermekte olan Atik Proje San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin tescilli markasıdır ve Atik Proje San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin finansal ve teknolojik güvencesi altındadır
 

DERS ALMAK İSTİYORUM

Ücretsiz üye olun

Gelişmiş arama ile istediğiniz dersi bulun

Forumumuzda öğrenci ve eğitmenlerimizle tanışın

Üye öğrencilere özel indirimli ders fiyatlarından yararlanın

Burs başvurusunda bulunun

Kayıt olun

veya

DERS VERMEK İSTİYORUM

Ücretsiz deneme üyeliği alın

Yüzlerce kaliteli üye öğrenciye ulaşın

Herkesin imrendiği exclusive web sayfanız olsun

DERSville'in etkileyici yenilikçi hizmetlerinden faydalanın

Sanal para kazanın

Kayıt olun